Shenzhen SMTfly Elektronik Ekipmanlar Manufactory Ltd

Ana sayfa ÜrünlerŞablon Temizleme Makinesi

0.22μM SMT Ultrasonik Devre Temizleyici, Ultrasonik Pcb Temizleme Makinesi 400kg

Sertifika
iyi kalite PCB Depaneling Yönlendirici Makinası satış için
iyi kalite PCB Depaneling Yönlendirici Makinası satış için
Ben sohbet şimdi

0.22μM SMT Ultrasonik Devre Temizleyici, Ultrasonik Pcb Temizleme Makinesi 400kg

Çin 0.22μM SMT Ultrasonik Devre Temizleyici, Ultrasonik Pcb Temizleme Makinesi 400kg Tedarikçi
0.22μM SMT Ultrasonik Devre Temizleyici, Ultrasonik Pcb Temizleme Makinesi 400kg Tedarikçi 0.22μM SMT Ultrasonik Devre Temizleyici, Ultrasonik Pcb Temizleme Makinesi 400kg Tedarikçi 0.22μM SMT Ultrasonik Devre Temizleyici, Ultrasonik Pcb Temizleme Makinesi 400kg Tedarikçi

Büyük resim :  0.22μM SMT Ultrasonik Devre Temizleyici, Ultrasonik Pcb Temizleme Makinesi 400kg

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: SMTfly
Sertifika: CE ISO9001
Model numarası: SMTfly-5600

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: USD1/Set
Ambalaj bilgileri: KONTRPLAKLAR HARF
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Yetenek temini: 30SET/AY
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Temizlik zamanı: 0 ~ 99 Min (ayarlanabilir) Püskürtme Tankı Kapasitesi: 18L
Su alımı: 1 inç hızlı bağlantı arayüzü Egzoz boyutu: Φ100W) x 30 mm (H)
Güç kaynağı: AC380V 50HZ 65A Net ağırlık: 400KG
Jet basıncı: 30PSI - 90PSI / (ayarlanabilir) Renk: Beyaz
Vurgulamak:

smt stencil cleaner

,

nozzle cleaning machine

PCBA Otomatik Temizleme Makinesi için 0.22μm SMT PCB Şablon Temizleme :

                  

CW-5600 Çevrimdışı otomatik PCBA temizleme makinesi, enerji tasarrufu sağlayan çevre koruma, toplu temizlik ile yüksek kaliteli temizlik makinelerinin bir bütünleşmesidir, temizleme, durulama, kurutma işlevini otomatik olarak tamamlayabilir.

Özellikle havacılık, havacılık, medikal, yeni enerji, otomotiv elektroniği ve diğer sektörlerde yüksek kaliteli ürünler, çok türler, küçük ve orta ölçekli PCBA pano temizliği için kullanılır, SMT / THT PCBA yüzeyinin artık reçine sinek, suda çözünen akı, temiz olmayan akı / lehim macunu ve diğer organik ve inorganik kirleticiler.

PCBA Otomatik Temizleme Makinesi Temizleme Üretici Özellikleri:

1. Tam süreç görselleştirme: Temizlik odası, içinde ışıkları bulunan görsel bir pencere ile donatılmıştır, temizleme işlemini net bir şekilde görebilirsiniz.

2. Otomatik temizleme modu: Temizleme işlemini tamamlamak için bir sprey ile bir temizleme odasında, durulama, tüm temizleme işlemi hacmini işgal hacmi küçük, kompakt yapıdır;

3. En bilimsel nozul (patent): Sol ve sağ artımlı dağılımı kullanarak - temizleme verimliliğini arttırmak için, üst ve alt dislokasyon dağılımı - temizleme kör noktasını tamamen çözer

4. Meme basınç ayarlı tasarım: Çarpışma, sıçrama problemi altında yüksek basınçlı püskürtme koşullarında temizlikte PCBA'nın küçük boyutunu çözmüştür;

5. standart seyreltme tankı ısıtma sistemi: büyük ölçüde temizlik verimliliği artırmak. Temizlik süresini kısaltın;

6. Kapsamlı bir temizleme sistemi: SMT'yi etkili bir şekilde temizleyebilir; Kaynak sonrası THT PCBA, artık reçine, suda çözünen akı, temiz olmayan akı / lehim pastası ve diğer organik ve inorganik kirletici maddelerin yüzeyinde kalır.

7. Temizleme maddesini eklemenin uygun bir yolu: Elle eklenebilir, aynı zamanda oran (% 5 ~% 25) DI su ve kimyasal çözelti ile otomatik olarak ayarlanarak;

8. Özel sprey tankı ve yardımcı ısıtma sistemi: Püskürtme banyosu, temizleme ve durulama sırasında temizleme plakasının saklanacağı çalışma tankıdır. Temizleme işlemi, seyreltme tankından çözelti deposuna ve sürekli ısıtma, yüksek basınçlı pompa spreyi ile basınçlı püskürtme, ardından dairesel filtrasyon kullanımı; durulama işlemi, sprey tankı deiyonize su içinde saklanır ve daha sonra durulama suyu gerektiği gibi ısıtıldıktan sonra yüksek basınçlı pompa tarafından nozuldan basınçlandırılır;

9. Düşük işletme maliyetleri: Dahili filtre cihazı, solventi geri dönüşümü elde etmek için kullanılabilir, temiz hava üfleme yönteminin sonunda kullanılan solvent miktarını azaltır: boru hattının geri kazanımı ve pompa artık sıvısı, etkin bir şekilde tasarruf edebilir % 50 ;

10. Konsantrasyon telafisi: Azaltılmış konsantrasyonun tekrar tekrar kullanımı sonrasında sıvıların seyreltilmesi, temizleme etkisi ve temizleme verimliliğini etkilemekle birlikte, yeterince kirli değil, atık ve atık, konsantrasyon telafisi sıvının etkin kullanımını artırabilir, ayarlanabilir miktarı ekleyebilir.

PCBA Otomatik Temizleme Makinesi-Temizleme İmalatçı Teknik Şartnamesi:

Kurutma Isıtıcı Gücü / KW: 6KW'lÛk
Jet basıncı: 30PSI - 90PSI / (ayarlanabilir)
Kimyasal sıvı seviyesi filtresi: 0.22μm (Filtrat: Macun, Rosin, Akı ve Bulaşanlar)
DI su filtresi: 0.22μm (Filtrat: Macun, Rosin, Akı ve Bulaşanlar)
su alımı: 1 inç hızlı bağlantı arayüzü
Drenaj: 1 inç hızlı bağlantı arayüzü
Deşarj kimyasal sıvı portu: 1 inç hızlı bağlantı arayüzü
Gerçek zamanlı basınç göstergesi: 3PC (Meme / DI su / atık)
Yatay sprey pompası: 5.5kW
Egzoz boyutu: Φ100W) x 30 mm (H)
Güç kaynağı / gaz kaynağı: AC380V 50HZ 65A / 0.45MPa ~ 0.7MPa
Net ağırlık: 400kg
Boyut: 1400mm (L) × 1350mm (W) × 1830mm (H)

PCB Sanayi Hassas Temizlik Yardımcı Ekipman Bağlantı Şeması:

SMTfly-5600 PCBA Temizleme Sepetinin Talimatları:

PCB Sanayi Hassas Temizlik Operasyonu, Temizleme, Kontrol:

Istikrarlı ve güvenilir ithal marka renkli dokunmatik ekran kullanımı + PLC kontrol, tek tuşla çalışma modu, temizlik nesneleri yüklemek kolaydır, ve aynı temizleme odasında temizleme, durulama, kurutma işlemi tamamlamak için, Sık yükleme veya önlemek için Temizlenecek nesnelerin aktarılması, bu nedenle nesne temizleme işleminde manuel olarak hareket ettirmek için tekrarlanan bir işlem gerektirmez, emek yoğunluğunu büyük ölçüde azaltır, yaşamın her kesimine daha iyi hizmet verebilmek için ileri teknolojiye ulaşır.

Yeni PCBA Çamaşır Makinesi Üçüncü Nesil İyileştirilmesi:

Temizleme odasında rotasyon ekseni: Yapı ve malzeme değiştirmek için temizleme odası döner şaft, bir önceki sanayi PCBA çamaşır makinesi döner milden kurtulmak ortak bir sorun giymek kolay, her 6 ila 12 ayda bir defekti değiştirmek için, yeni dönme mili değiştirmeden mekanizma.

Temizleme haznesi, orta ve alt püskürtme çubuğu basıncı izleme: Temizlik odası, orta ve sonraki üç püskürtme çubuğu basınç göstergesi ve izleme, bağımsız olarak, müşterinin çoğuna karşılık gelen basınç kontrolünden önce gereksinimlerini iyileştirmek için ayarlanabilir. Sepeti yukarı ve aşağı 2 kat temizleme, farklı PCBA, ayarlanabilir püskürtme çubuğu basıncına denk gelecek şekilde yerleştirilebilir. 2 katmanlı temizlik sepeti sadece bir PCBA temizleme katmanı üzerine yerleştirildiğinde, püskürtme çubuğunun birini de kapatabilirsiniz.

Yazılım iyileştirme: İşlev, özellikle makine alarmı ve hata göstergesi işlevini daha güçlü hale getirir, böylece müşteriler sorunu gidermek için talimatları uygulayabilirler.

Şekil ve boyut: Makinenin görünümünü ve anahtar düzenlemeyi daha güzel hale getirin. Daha küçük boyut, daha az yer: 1300x1200x1850mm (LxWxH).

Elektriksel konfigürasyon: Yerli imalatçılara ve ihracat şartlarına uygun olarak: Kullanılan tüm elektrikli bileşenler: Mitsubishi, Schneider, CKD, Omron ve diğer tanınmış markalar.

İletişim bilgileri
Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)