Shenzhen SMTfly Elektronik Ekipmanlar Manufactory Ltd

Ana sayfa

Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd

Sertifika
iyi kalite PCB Depaneling Yönlendirici Makinası satış için
iyi kalite PCB Depaneling Yönlendirici Makinası satış için
Ben sohbet şimdi

Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd

1 2 3 4
Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd
Açık

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SMTfly
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 4 million-5 million
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%
2004 yılında kurulan SMTfly Elektronik Ekipman MANUFACTORY profesyonel bir üretici ve ihracatçı, tasarım, geliştirme ve lazer pcb depaneling makinesi, pcb ayırıcı, pcb kesme makinesi, pcb / fpc robot lehim makinesi, sıcak çubuk lehimleme makinesi ve diğer üretim ile ilgili ihracatçı SMT ekipmanları. Shenzhen'de convenlent ulaşım erişimine sahip bulunmaktayız.

Ürünler yaygın Otomotiv Elektronik sanayi, Mobil sanayi, Computor sanayi, Güç kaynağı sanayi, Konnektör ve kablo sanayi, ev aletleri sanayi, LED aydınlatma sektöründe kullanılmaktadır.

2000 metrekarelik bir alanı kapsayan, şimdi 35 çalışanı var, 4000000 USD aşan bir yıllık satış rakamı ve şu anda dünya çapında üretimimizin% 45'ini ihraç ediyoruz.
Oue iyi donanımlı tesisler ve üretimin her aşamasında mükemmel kalite kontrolü, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar. Ayrıca CE sertifikası aldık.
Kaliteli ürünlerimiz ve seçkin müşteri hizmetlerimiz sonucunda, Avrupa ve Amerika'ya ulaşan global bir satış ağı kazandık.
Ürünlerimizden herhangi birine ilgi duyuyorsanız veya özel bir siparişi tartışmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yakın gelecekte dünyadaki yeni müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd

Tel: 86-755-33583456

Faks: 86-755-33580008

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)