Shenzhen SMTfly Elektronik Ekipmanlar Manufactory Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Apple tedarikçisi ve Heshuo ortaklaşa Hindistan, Endonezya ve Vietnam'da fabrikalar kurdular

Sertifika
iyi kalite PCB Depaneling Yönlendirici Makinası satış için
iyi kalite PCB Depaneling Yönlendirici Makinası satış için
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Apple tedarikçisi ve Heshuo ortaklaşa Hindistan, Endonezya ve Vietnam'da fabrikalar kurdular
28 Ocak’ta, Financial Times bugün Apple’ın kurucusu ve şirketinin üç ülkede fabrikalar kurduğunu bildirdi: Hindistan, Endonezya ve Vietnam.

Şu anda, Pegatron, Apple'ın ürün montajının ve OEM siparişlerinin yaklaşık% 30'undan sorumlu ve Hindistan, Endonezya ve Vietnam'da tesisler kurmayı planlıyor. Heshuo başkanı Li Shuo, şirketin yakında Hindistan, Endonezya ve Vietnam'da fabrikalar inşa etme planları hakkında daha fazla bilgi vereceğini söyledi.

Her ne kadar Heshuo ifadede Apple'dan bahsetmese de, Heshuo ve Foxconn arasındaki bağlantı açıktır. Bazı medya Apple’ın Hindistan’da yüksek kaliteli bir iPhone montajı yapmayı planladığını bildirdi. Ayrıca, Hindistan ve diğer pazarlardaki akıllı telefonların satışları daha hızlı artıyor ve bu da cep telefonu üreticilerinin bu pazarlara daha fazla dikkat etmelerini sağlıyor.

Şu anda, Foxconn'un Hindistan ve Vietnam'da fabrikaları var, ancak bu fabrikalar herhangi bir elma ürünü üretmiyor. Geçtiğimiz hafta, Foxconn yöneticilerinin yerel alanda amiral gemisi iPhone üretimini görüşmek üzere gelecek ay Hindistan'ı ziyaret edecekleri konusunda basında çıkan haberlerde vardı.

Geçtiğimiz yılın Aralık ayında, bazı medya Apple’ın Hindistan’da 2019’a kadar bir "high-end iPhone" monte etmeyi planladığını bildirdi. Şu anda, yalnızca Apple’ın dökümhanesi üreticileri iPhone’da iPhone iPhone model üretiyorlar.

The Financial Times raporunda ayrıca Foxconn’un düzenleyicilerle yaptığı son başvuruların Hindistan’da 213.5 milyon ABD doları yatırım yaptığını ve Vietnam’da arazi kullanım haklarını elde ettiğini belirtti.

PCB Depaneling Makinesi, PCB Depanelizer Makinesi, PCB Kesme Makinesi, Hotbar Lehimleme Makinesi, PCB Robotik Lehimleme Makinesi, Lazer PCB Depaneling Makinesi ve diğer ilgili SMT makinelerine ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmak isteriz.

Pub Zaman : 2019-03-01 16:59:33 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd

Tel: 86-755-33583456

Faks: 86-755-33580008

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)