Shenzhen SMTfly Elektronik Ekipmanlar Manufactory Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Japonya'da Huawei'nin varlığı nasıldır?

Sertifika
iyi kalite PCB Depaneling Yönlendirici Makinası satış için
iyi kalite PCB Depaneling Yönlendirici Makinası satış için
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Japonya'da Huawei'nin varlığı nasıldır?
img.alt
Çin hükümeti ve Çin'in Huawei ürünlerinin eğilimini reddeden diğer ülkeler bağlamında, Japon hükümeti de güvenlik risklerini vurgulayan bir tedarik politikası geliştirecek. Son yıllarda Huawei, Japonya'daki iletişim baz istasyonları ve akıllı telefonların pazar payını artırıyor. Japon bileşen üreticilerinin satın alma miktarı 500 milyar yen'e ulaştı ve Huawei'ye karşı dünya çapında rüzgar baskısı Japon şirketlerini etkileyebilir.

Huawei'nin 2017 yılında yaklaşık 10 trilyon yen satış gerçekleştirmesi, Çin dışındaki yurtdışı satışların yarıya indiğini açıkladı. Japonya'da iletişim şirketleri için temel istasyonların varlığı, işletmeler için iletişim cihazları ve bireyler için akıllı telefonlar artıyor.

Japon anket şirketi MCA'nın istatistiklerine göre, Huawei'nin iletişim baz istasyonları içindeki yerel payı 2017'de% 13'e ulaştı. Japon şirketlerine göre% 4 ila% 50 daha düşük bir fiyatla, NEC ve Fujitsu'ya yaklaşık% 18 ile yaklaşıyor. Huawei'nin net karı NEC'in 17 katı ve Ar-Ge harcamaları 13 kat. Fiyatına ek olarak, teknik alanındaki gücünü de son teknoloji alanında geliştirmektedir.

Japonya'da, Merkezi Hükümet Ofisi, 2019 yılında Çinli şirketlerin tedarik politikasının gelişimini de dikkate alacaktır. 2019'da test hizmetlerine başlayan yeni nesil iletişim standardı "5G" nin geliştirilmesi, geleceğin odağı haline gelecektir. Avustralya ve Yeni Zelanda, Huawei'nin 5G projesine girmesini yasakladı.

Japonya'daki ilk üç mobil operatör arasında sadece Softbank Huawei'nin ana istasyonlarını kabul etti. Softbank çalışanları “hükümetin kısıtlamalar getirmesi durumunda 5G'nin yürürlüğe girmesi gecikebilir” diyerek ihtiyatlı davrandılar. NTTDoCoMo ayrıca 5G doğrulama testinde Huawei ile işbirliği yaptı. Her bir iletişim şirketi gelecekte 5G tarafından kullanılan baz istasyonu üretim şirketini seçecek, ancak Japonya'da Çin şirketlerini dışlama eğilimi genişlediğinde, plan kafa karıştırıcı olacaktır.

Öte yandan, Huawei Japon şirketlerinden çok sayıda parça satın aldı. Huawei'nin Japonya'daki alımları 2016 yılında yaklaşık% 30 artışla yaklaşık 490 milyar yen'e ulaştı. Bazı tedarikçiler için 2020 yılına kadar günlük alımlarını ikiye katlamak için bir plan önerildi. Huawei ürünlerini dünya çapında benimseme eğilimi genişlediyse, Japon şirketleri ayrıca etkilenecektir.

Sony ve TDK akıllı telefon parçaları sağlıyor. Murata'nın akıllı telefon ve baz istasyonu bileşenlerini tedarik eden Murata'nın başkanı, “hükümetle ilgili ekipmanlardan dışlandığı düşünülüyor” dedi ve bu temelde “ABD ve diğer ülkeler tarafından uygulanan yaptırımların etkinliği hala geçerli. belirsiz ”, yakın ilgi çekici bir jest gösteriyor.

SMTfly, PCB Ayırıcı, Sıcak Çubuk Lehimleme Makinesi ve diğer SMT Ekipmanları alanında liderdir, bu fabrikada endüstriyel fabrikalar için yüksek kaliteli PCB imalat makineleri sunmaktadır.
SMTfly, 2004 yılının Eylül ayında, bir doğrultuda Ar-Ge, üretim, satış ve servis ile profesyonel bir teknoloji ekipman üreticisidir.
SMTfly merkez ofisi Ganghuaxing endüstriyel park, Fuyong Town, Shenzhen yer almaktadır.
"Müşteri olarak merkeze" uyun, elektronik inovasyon müşterilerinin ihtiyaçlarını teknolojik yenilik ve yönetim optimizasyonuyla karşılayın.
SMTfly size yardım et!

Makineye ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşın:

WhatsApp / Wechat: +86 136 8490 4990

www.pcb-soldering.com

www.pcb-depanelizer.com

www.laserpcbdepanelingmachine.com

SMTfly Elektronik Ekipmanlar Manufactory Ltd

Pub Zaman : 2018-12-20 15:44:35 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen SMTfly Electronic Equipment Manufactory Ltd

Tel: 86-755-33583456

Faks: 86-755-33580008

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)